Zakup samochodu używanego samochodu to czynność, która wymaga dużej wiedzy i doświadczenia. Jest wiele aspektów, które należy brać pod uwagę, wybierając używany samochód, ale zdecydowanie najważniejszym jest stan techniczny pojazdu. Na rynku jest obecnie dużo dostępnych samochodów z drugiej ręki, ale wybierając prywatnego sprzedawcę, musimy liczyć się z koniecznością dokładnej weryfikacji stanu technicznego pojazdu. Z tego powodu coraz częściej wybieramy zakup samochodów od sprawdzonych dostawców, jednym z liderów na rynku jet firma Longo Polska.

Firma Longo -największy dostawca samochodów używanych 

Firma Longo jest największym dostawcą samochodów używanych w krajach bałtyckich i jednym z największych w europie. W swojej ofercie ma 21 marek samochodów dostosowanych do różnych możliwości finansowych. Od samego początku firma Longo stawiała sobie za zadanie maksymalne uproszczenie procedury zakupu używanego samochodu. Każdy samochód, zanim trafi do klienta, przechodzi gruntowny przegląd mający wykryć nawet najmniejszą usterkę. Dopiero jak samochód jest całkowicie wolny od wad, wyczyszczony i umyty trafia do oferty firmy Longo. Duże doświadczenie na międzynarodowym rynku motoryzacyjnym jest gwarancją profesjonalnej obsługi podczas każdego etapu zakup auta.

Czym wyróżnia się oferta firmy Longo Polska?

W ofercie firmy Longo możemy znaleźć topowe marki samochodów, dzięki szerokiemu asortymentowi każdy znajdzie odpowiedni dla siebie model. Możemy dowolnie wybierać wśród samochodów takich marek jak: BMW, Volvo, Audi, Mazda, Skoda czy Opel. Szeroka oferta pozwala na wybór samochodu dopasowanego do naszych możliwości finansowych. Longo w swojej ofercie posiada samochody każdego typu od rodzinnych Combi po nowoczesne SUV-y. Niezależnie od naszych potrzeb, w Longo na pewno znajdziemy samochód idealny dla nas. Jako jedna z nielicznych firm na rynku Longo daje gwarancje oryginalnego przebiegu potwierdzoną stosowną dokumentacją.

Jakie są dostępne metody finansowania zakupu samochodu w firmie Longo Polska?

Firma Longo oferuje szerokie możliwości finansowania zakupu samochodu, możemy dostać pożyczkę na konkurencyjnych warunkach lub wziąć samochód w leasing. Pożyczka jest świetną opcją, kiedy potrzebujemy auta, a nie mamy kapitału na wkład własny, w zależności od potrzeb Longo Polska oferuje pożyczki od 10 tysięcy do nawet 125 tysięcy złotych. Dzięki tak szerokiemu zakresowi kwot możemy zdecydować się na dowolny samochód z ich bogatej oferty. Leasing daje możliwości zakupu samochodu w momencie, kiedy nie mamy całej wystarczającej kwoty niezbędnej do sfinalizowania zakupu. Longo Polska może zapewnić finansowanie w formie leasingu już przy 10% wkładu własnego. Miesięczna rata jest dostosowana do kwoty i okresu spłaty, który może wynosić nawet 84 miesiące. Wybierając zakup samochodu w Longo Polska, możemy liczyć na praktycznie pełne finansowanie całej kwoty samochodu.

Dostępna oferta

Long Polska ciągle uzupełnia swoją ofertę o nowe pozycje, przez co warto być na bieżąco z informacjami zawartymi na ich stronie internetowej. Dzięki temu będziemy mogli poznać cenę interesującego nas samochodu. Obecnie dostępnych online jest ponad 1000 samochodów 21 marek. W razie jakichkolwiek pytań możemy skontaktować się telefonicznie lub mailowo z doradcami firmy Longo, którzy pomogą nam wybrać odpowiedni dla nas model samochodu, lub przedstawią sposób finansowania dopasowany do naszych potrzeb. Zespół Longo Polska jest przez cały czas do naszej dyspozycji, co jest gwarancją satysfakcji z zakupu. Firma ma swoje komisy samochodowe Białystok, które w godzinach pracy zaspokajają potrzeby klientów w godzinach swojej pracy. Informacje o adresach placówek dostępne są tutaj: https://longo.pl/kontakt.